O firmie

PW TOMA jest firmą rodzinną powstałą w 1998 roku działającą w obszarze produkcji wszelkiego rodzaju narzędzi między innymi form wtryskowych, ciśnieniowych, wykrojników, tłoczników.

Przez ponad 20 lat swojego istnienia firma miała przyjemność współpracować z klientami krajowymi, jak i zagranicznymi wykonując narzędzia dla różnych gałęzi przemysłu np AGD, ogrodnictwo, przemysł budowlany, kosmetyczny, elektrotechniczny, motoryzacyjny.

Naszymi klientami są zarówno duże wtryskownie jak i osoby, które zaczynają swoją działalność w branży przetwórczej tworzyw sztucznych.

Swoim klientom służymy pomocą w opracowaniu technologicznym detalu aby był on jak najłatwiejszy i najtańszy w produkcji nie tracąc przy tym swojej funkcjonalności.

Materiały na elementy formujące kupujemy tylko u sprawdzonych dostawców takich jak Uddeholm czy Schmolz + Bickenbach.

Jesteśmy również zainteresowani podjęciem współpracy w zakresie produkcji detali na formach wykonanych w naszej firmie lub powierzonych nam, posiadamy wtryskarki Engel 60 i 120T.

Firmom gotowym powierzyć nam produkcję jesteśmy w stanie zagwarantować darmowy serwis przez cały okres pracy formy u nas.

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015